Klembus taperlock 1210-20-OPTIBELT
Verwijzing : 1210-20-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
Le Klembus Taperlock de la marque , connu sous la référence 1210-20-OPTIBELT, possède un diamètre extérieur de 47 mm et une longueur de 25 mm. Son poids est de gr et son alésage de 20 mm.
  1 onderdelen op voorraad (21 uur geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Lagerblok - 2 bevestigingen - UP004 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UP004
Enkel getande riem - 850-5M15-OPTIBELT OPTIBELT
ENKEL GETANDE RIEM 850-5M15-OPTIBELT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • GEWICHT
    238  G
  • VERPAKKING
    1
  • BORING
    20  MM
  • SOORT
    1210
  • LENGTE
    25  MM
Beschrijving