Klembus taperlock 2517-38-OPTIBELT
Verwijzing : 2517-38-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
Le Klembus Taperlock de la marque , connu sous la référence 2517-38-OPTIBELT, possède un diamètre extérieur de 86 mm et une longueur de 45 mm. Son poids est de gr et son alésage de 38 mm.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
MM trillingsdempers - MM4028-10 GEN
MM TRILLINGSDEMPERS MM4028-10
SPA V-riemschijf - 150-SPA-3-2517-OPTIBELT OPTIBELT
SPA V-RIEMSCHIJF 150-SPA-3-2517-OPTIBELT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BUITENDIAMETER
    86  MM
  • GEWICHT
    1346  G
  • VERPAKKING
    1
  • BORING
    38  MM
  • SOORT
    2517
  • LENGTE
    45  MM
Beschrijving