Klembus taperlock 2517-42-OPTIBELT
Verwijzing : 2517-42-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
Le Klembus Taperlock de la marque , connu sous la référence 2517-42-OPTIBELT, possède un diamètre extérieur de 86 mm et une longueur de 45 mm. Son poids est de gr et son alésage de 42 mm.
  5 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCP210 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCP210
V-riemschijf SPB - 170-SPB-3-2517-OPTIBELT OPTIBELT
V-RIEMSCHIJF SPB 170-SPB-3-2517-OPTIBELT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BUITENDIAMETER
    86  MM
  • GEWICHT
    1265  G
  • VERPAKKING
    1
  • BORING
    42  MM
  • SOORT
    2517
  • LENGTE
    45  MM
Beschrijving