Klembus taperlock 3020-38-OPTIBELT
Verwijzing : 3020-38-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
Le Klembus Taperlock de la marque , connu sous la référence 3020-38-OPTIBELT, possède un diamètre extérieur de 108 mm et une longueur de 51 mm. Son poids est de gr et son alésage de 38 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Lagerblok - 2 bevestigingen - SY1.1-2-TF-SKF SKF
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN SY1.1-2-TF-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BUITENDIAMETER
    108  MM
  • GEWICHT
    2710  G
  • VERPAKKING
    1
  • BORING
    38  MM
  • SOORT
    3020
  • LENGTE
    51  MM
Beschrijving