Dubbel getande riem 2000-D8M30-OPTIBELT
Verwijzing : 2000-D8M30-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
De riem 2000-D8M30-OPTIBELT van de familie Dubbel Getande Riem, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie PAS 8MM. met een binnenlengte 2000 mm, een buitenlengte mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • HOOGTE RIEM
    8  MM
  • RIEMBEREIK
    D8M
  • STEEK
    8  MM
  • BEKABELD
    Glasvezel
  • SECTIE
    D8M (Steek 8mm)
  • BANDBREEDTE
    30  MM
  • BINNENLENGTE
    2000  MM
  • GEWICHT
    60  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving