V-snaren, getand AVX10X1375
Verwijzing : AVX10X1375
GEN
Beschrijving
De riem AVX10X1375 van de familie V-snaren, Getand, merk Algemeen. Het heeft een sectie 10mm x 8mm. met een binnenlengte 1325 mm, een buitenlengte 1375 mm.
  10 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6012-2RS1-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6012-2RS1-SKF
Noten - KM08 GEN
NOTEN KM08
V-snaren, getand - AVX10X1200 GEN
V-SNAREN, GETAND AVX10X1200
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • SECTIE
    AVX10 (10mm x 8mm)
  • BINNENLENGTE
    54.1  IN
  • BINNENLENGTE
    1325  MM
  • EXTERNE LENGTE
    1375  MM
  • HOOGTE RIEM
    8  MM
  • BANDBREEDTE
    10  MM
  • STEEKLENGTE
  • RIEMBEREIK
    WHITE
  • VERPAKKING
    1
  • GEWICHT
    95  G
Beschrijving