V-snaren, getand AVX10X965
Verwijzing : AVX10X965
GEN
Beschrijving
De riem AVX10X965 van de familie V-snaren, Getand, merk Algemeen. Het heeft een sectie 10mm x 8mm. met een binnenlengte 915 mm, een buitenlengte 965 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - B8-23D-PFI PFI
KOGELLAGER B8-23D-PFI
V-snaren, getand - AVX10X980 GEN
V-SNAREN, GETAND AVX10X980
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • SECTIE
    AVX10 (10mm x 8mm)
  • BINNENLENGTE
    38  IN
  • BINNENLENGTE
    915  MM
  • EXTERNE LENGTE
    965  MM
  • HOOGTE RIEM
    8  MM
  • BANDBREEDTE
    10  MM
  • STEEKLENGTE
    987  MM
  • RIEMBEREIK
    WHITE
  • VERPAKKING
    1
  • GEWICHT
    66  G
Beschrijving