V-snaren, getand AVX13X1030-DUNLOP
Verwijzing : AVX13X1030-DUNLOP
DUNLOP
Beschrijving
De riem AVX13X1030-DUNLOP van de familie V-snaren, Getand, merk DUNLOP. Het heeft een sectie 13mm x 8mm. met een binnenlengte 980 mm, een buitenlengte 1030 mm.
  2 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6304-2Z-SKF SKF
KOGELLAGER 6304-2Z-SKF
V-snaren, getand - AX39 GEN
V-SNAREN, GETAND AX39
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • SECTIE
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • BINNENLENGTE
    40.6  IN
  • BINNENLENGTE
    980  MM
  • EXTERNE LENGTE
    1030  MM
  • HOOGTE RIEM
    8  MM
  • BANDBREEDTE
    13  MM
  • STEEKLENGTE
    1060  MM
  • RIEMBEREIK
    WHITE
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
  • GEWICHT
    108  G
Beschrijving