V-snaren, getand AVX13X1225-OPTIBELT
Verwijzing : AVX13X1225-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
De riem AVX13X1225-OPTIBELT van de familie V-snaren, Getand, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 13mm x 8mm. met een binnenlengte 1175 mm, een buitenlengte 1225 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
V-snaren, getand - AVX13X1225-CONTITECH CONTITECH
V-SNAREN, GETAND AVX13X1225-CONTITECH
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • SECTIE
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • BINNENLENGTE
    48.2  IN
  • BINNENLENGTE
    1175  MM
  • EXTERNE LENGTE
    1225  MM
  • HOOGTE RIEM
    8  MM
  • BANDBREEDTE
    13  MM
  • STEEKLENGTE
  • RIEMBEREIK
    MARATHON X
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
  • GEWICHT
    146  G
Beschrijving