V-snaren, getand AVX13X1250-OPTIBELT
Verwijzing : AVX13X1250-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
De riem AVX13X1250-OPTIBELT van de familie V-snaren, Getand, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 13mm x 8mm. met een binnenlengte 1200 mm, een buitenlengte 1250 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
V-snaren, getand - AVX13X1250-CONTITECH CONTITECH
V-SNAREN, GETAND AVX13X1250-CONTITECH
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • SECTIE
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • BINNENLENGTE
    49.2  IN
  • BINNENLENGTE
    1200  MM
  • EXTERNE LENGTE
    1250  MM
  • RIEMBEREIK
    MARATHON X
  • GEWICHT
    133  G
Beschrijving