V-snaren, getand AVX13X1300-OPTIBELT
Verwijzing : AVX13X1300-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
De riem AVX13X1300-OPTIBELT van de familie V-snaren, Getand, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 13mm x 8mm. met een binnenlengte 1250 mm, een buitenlengte 1300 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
  • MERK
  • N° EAN13
  • SECTIE
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • BINNENLENGTE
    51.2  IN
  • BINNENLENGTE
    1250  MM
  • EXTERNE LENGTE
    1300  MM
  • RIEMBEREIK
    MARATHON X
  • GEWICHT
    155  G
Beschrijving