V-snaren, getand AVX13X1325-OPTIBELT
Verwijzing : AVX13X1325-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
De riem AVX13X1325-OPTIBELT van de familie V-snaren, Getand, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 13mm x 8mm. met een binnenlengte 1275 mm, een buitenlengte 1325 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - DC-85X110X12-NBR90 GEN
SPI AFDICHTING DC-85X110X12-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • SECTIE
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • BINNENLENGTE
    52.2  IN
  • BINNENLENGTE
    1275  MM
  • EXTERNE LENGTE
    1325  MM
  • RIEMBEREIK
    MARATHON X
  • GEWICHT
    134  G
Beschrijving