De riem AVX13X1350-OPTIBELT van de familie V-snaren, Getand, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 13mm x 8mm. met een binnenlengte 1300 mm, een buitenlengte 1350 mm.
8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?