V-snaren, getand AVX13X1825
Verwijzing : AVX13X1825
GEN
Beschrijving
De riem AVX13X1825 van de familie V-snaren, Getand, merk Algemeen. Het heeft een sectie 13mm x 8mm. met een binnenlengte 1825 mm, een buitenlengte 1881 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6204-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6204-2RS
Gladde V-snaren - SPA1285-GATES GATES
GLADDE V-SNAREN SPA1285-GATES
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • SECTIE
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • BINNENLENGTE
    1825  MM
  • EXTERNE LENGTE
    1881  MM
  • RIEMBEREIK
    WHITE
  • GEWICHT
    203  G
Beschrijving