V-snaren, getand AVX13X810
Verwijzing : AVX13X810
GEN
Beschrijving
De riem AVX13X810 van de familie V-snaren, Getand, merk Algemeen. Het heeft een sectie 13mm x 8mm. met een binnenlengte 760 mm, een buitenlengte 810 mm.
  11 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
MM trillingsdempers - MM5040-10 GEN
MM TRILLINGSDEMPERS MM5040-10
Gladde V-snaren - A27-DUNLOP DUNLOP
GLADDE V-SNAREN A27-DUNLOP
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • SECTIE
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • BINNENLENGTE
    31.9  IN
  • BINNENLENGTE
    760  MM
  • EXTERNE LENGTE
    810  MM
  • STEEKLENGTE
    840  MM
  • RIEMBEREIK
    WHITE
  • GEWICHT
    83  G
Beschrijving