V-snaren, getand AVX13X950-OPTIBELT
Verwijzing : AVX13X950-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
De riem AVX13X950-OPTIBELT van de familie V-snaren, Getand, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 13mm x 8mm. met een binnenlengte 900 mm, een buitenlengte 950 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • SECTIE
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • BINNENLENGTE
    37.4  IN
  • BINNENLENGTE
    900  MM
  • EXTERNE LENGTE
    950  MM
  • STEEKLENGTE
    980  MM
  • RIEMBEREIK
    MARATHON X
  • GEWICHT
    113  G
Beschrijving