V-snaren, getand AVX13X975-TM-OPTIBELT
Verwijzing : AVX13X975-TM-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
De riem AVX13X975-TM-OPTIBELT van de familie V-snaren, Getand, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 13mm x 8mm. met een binnenlengte 925 mm, een buitenlengte 975 mm.
  1 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-10X20X7-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-10X20X7-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • SECTIE
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • REFERENTIELEVERANCIER
  • BINNENLENGTE
    38.4  IN
  • BINNENLENGTE
    925  MM
  • EXTERNE LENGTE
    975  MM
  • STEEKLENGTE
    1005  MM
  • RIEMBEREIK
    TRUCK POWER MARATHON
  • GEWICHT
    106  G
OEM-referenties
  • MERCEDES BENZ
Beschrijving