Gladde V-snaren 8X425-OPTIBELT
Verwijzing : 8X425-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
De riem 8X425-OPTIBELT van de familie Gladde V-snaren, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 8m x 5mm. met een binnenlengte 425 mm, een buitenlengte 456 mm.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 61908-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 61908-2RS
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-100 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-100
3 3
Gladde V-snaren - Z20 GEN
GLADDE V-SNAREN Z20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • SECTIE
    8 (8m x 5mm)
  • BINNENLENGTE
    425  MM
  • EXTERNE LENGTE
    456  MM
  • HOOGTE RIEM
    8  MM
  • BANDBREEDTE
    5  MM
  • RIEMBEREIK
    VB
  • VERPAKKING
    1
  • GEWICHT
    18  G
Beschrijving