Gladde V-snaren 8X900-OPTIBELT
Verwijzing : 8X900-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
De riem 8X900-OPTIBELT van de familie Gladde V-snaren, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 8m x 5mm. met een binnenlengte 900 mm, een buitenlengte 931 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • N° EAN13
  • SECTIE
    8 (8m x 5mm)
  • BINNENLENGTE
    900  MM
  • EXTERNE LENGTE
    931  MM
  • HOOGTE RIEM
    8  MM
  • BANDBREEDTE
    5  MM
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
  • GEWICHT
    37  G
Beschrijving