Aandrijfriemen din 22X8-700-OPTIBELT
Verwijzing : 22X8-700-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
De riem 22X8-700-OPTIBELT van de familie Aandrijfriemen Din, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 22mm x 8mm. met een binnenlengte 700 mm, een buitenlengte 750 mm.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6202-ZZ-C3 GEN
Stofdicht
KOGELLAGER 6202-ZZ-C3
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • EXTERNE LENGTE
    750  MM
  • HOOGTE RIEM
    8  MM
  • RIEMBEREIK
    VARIO POWER
  • SECTIE
    VS22 (22mm x 8mm)
  • BANDBREEDTE
    22  MM
  • BINNENLENGTE
    700  MM
  • GEWICHT
    143  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving