iso aandrijfriemen 26X8-655-OPTIBELT
Verwijzing : 26X8-655-OPTIBELT
OPTIBELT
Beschrijving
De riem 26X8-655-OPTIBELT van de familie Iso Aandrijfriemen, merk OPTIBELT. Het heeft een sectie 26mm x 8mm. met een binnenlengte 655 mm, een buitenlengte 705 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Zich instellende kogellager - 2204-2RS-ETN9 GEN
Waterdicht
ZICH INSTELLENDE KOGELLAGER 2204-2RS-ETN9
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • EXTERNE LENGTE
    705  MM
  • HOOGTE RIEM
    8  MM
  • RIEMBEREIK
    VARIO POWER
  • SECTIE
    W25 (26mm x 8mm)
  • BANDBREEDTE
    26  MM
  • BINNENLENGTE
    655  MM
  • GEWICHT
    149  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving