De Glijlager Bronze bekend als AS8090100 Algemeen meet 80 mm in binnendiameter, 90 mm in buitendiameter en 100 mm lengte. Het is gemaakt in .
8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?