Glijlager bronze AS8595100
Verwijzing : AS8595100
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als AS8595100 Algemeen meet 85 mm in binnendiameter, 95 mm in buitendiameter en 100 mm lengte. Het is gemaakt in .
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - CK-65X100X15-NBR GEN
SPI AFDICHTING CK-65X100X15-NBR
PAF Glijlager met kraag - PRMF4040-BRONZE-SKF SKF
PAF GLIJLAGER MET KRAAG PRMF4040-BRONZE-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    85  MM
  • BUITENDIAMETER
    95  MM
  • DIKTE
    100  MM
  • TYPE
    BMS
  • GEWICHT
    914  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving