Glijlager bronze BMF15-21-32
Verwijzing : BMF15-21-32
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMF15-21-32 Algemeen meet 15 mm in binnendiameter, 21 mm in buitendiameter en 32 mm lengte. Het is gemaakt in .
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ15-22-22 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ15-22-22
Kogellager - 98202 GEN
KOGELLAGER 98202
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    21  MM
  • DIKTE
    32  MM
  • TYPE
    BMF
  • GEWICHT
    46  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving