Glijlager bronze BMF30-38-24
Verwijzing : BMF30-38-24
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMF30-38-24 Algemeen meet 30 mm in binnendiameter, 38 mm in buitendiameter en 24 mm lengte. Het is gemaakt in .
  9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6201-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6201-2RS
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-34 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-34
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    38  MM
  • DIKTE
    24  MM
  • TYPE
    BMF
  • GEWICHT
    69  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving