De Glijlager Bronze bekend als BMF36-45-22 Algemeen meet 36 mm in binnendiameter, 45 mm in buitendiameter en 22 mm lengte. Het is gemaakt in .
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?