Glijlager bronze BMG07-10-05
Verwijzing : BMG07-10-05
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMG07-10-05 Algemeen meet 7 mm in binnendiameter, 10 mm in buitendiameter en 5 mm lengte. Het is gemaakt in .
  20 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 627-SKF SKF
KOGELLAGER 627-SKF
Glijlager bronze - BNZ8-10-10 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ8-10-10
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    7  MM
  • BUITENDIAMETER
    10  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • TYPE
    BMG
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving