Glijlager bronze BMG15-22-30
Verwijzing : BMG15-22-30
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMG15-22-30 Algemeen meet 15 mm in binnendiameter, 22 mm in buitendiameter en 30 mm lengte. Het is gemaakt in .
  Arrive dans 6 jours (14 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
Glijlager bronze - AM152216 GEN
GLIJLAGER BRONZE AM152216
  • BINNENDIAMETER
    15  MM
  • BUITENDIAMETER
    22  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • GEWICHT
    36  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving