Glijlager bronze BMG16-22-30
Verwijzing : BMG16-22-30
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMG16-22-30 Algemeen meet 16 mm in binnendiameter, 22 mm in buitendiameter en 30 mm lengte. Het is gemaakt in .
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
Glijlager bronze - BMG16-22-12 GEN
GLIJLAGER BRONZE BMG16-22-12
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    22  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • GEWICHT
    33  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving