De Glijlager Bronze bekend als BMG22-27-15 Algemeen meet 22 mm in binnendiameter, 27 mm in buitendiameter en 15 mm lengte. Het is gemaakt in .
8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?