Glijlager bronze BMG22-28-30
Verwijzing : BMG22-28-30
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMG22-28-30 Algemeen meet 22 mm in binnendiameter, 28 mm in buitendiameter en 30 mm lengte. Het is gemaakt in .
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
Glijlager bronze - AM222820 GEN
GLIJLAGER BRONZE AM222820
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    28  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • GEWICHT
    44  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving