Glijlager bronze BMG36-42-28
Verwijzing : BMG36-42-28
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMG36-42-28 Algemeen meet 36 mm in binnendiameter, 42 mm in buitendiameter en 28 mm lengte. Het is gemaakt in .
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Vet - GRAISSE-CARTOUCHE-400GR GEN
VET GRAISSE-CARTOUCHE-400GR
Glijlager bronze - BNZ20-26-25 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ20-26-25
  • BINNENDIAMETER
    36  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    28  MM
  • GEWICHT
    67  G
Beschrijving