Glijlager bronze BMG40-50-30
Verwijzing : BMG40-50-30
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMG40-50-30 Algemeen meet 40 mm in binnendiameter, 50 mm in buitendiameter en 30 mm lengte. Het is gemaakt in .
  23 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ40-50-40 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ40-50-40
Andere lager - 547216-FAG FAG
ANDERE LAGER 547216-FAG
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    50  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • TYPE
    BMG
  • GEWICHT
    143  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving