Glijlager bronze BMG55-63-40
Verwijzing : BMG55-63-40
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMG55-63-40 Algemeen meet 55 mm in binnendiameter, 63 mm in buitendiameter en 40 mm lengte. Het is gemaakt in .
  8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6206-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6206-2RS
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-52 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-52
2 2
  • BINNENDIAMETER
    55  MM
  • BUITENDIAMETER
    63  MM
  • DIKTE
    40  MM
  • GEWICHT
    198  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving