Glijlager bronze BMG60-68-70
Verwijzing : BMG60-68-70
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BMG60-68-70 Algemeen meet 60 mm in binnendiameter, 68 mm in buitendiameter en 70 mm lengte. Het is gemaakt in .
  11 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OA-55X90X13-NBR GEN
SPI AFDICHTING OA-55X90X13-NBR
Glijlager bronze - BNZ22-26-30 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ22-26-30
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    68  MM
  • DIKTE
    70  MM
  • GEWICHT
    352  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving