De Glijlager Bronze bekend als BMG60-70-50 Algemeen meet 60 mm in binnendiameter, 70 mm in buitendiameter en 50 mm lengte. Het is gemaakt in .
4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?