De Glijlager Bronze bekend als BMS80-100-120 Algemeen meet 80 mm in binnendiameter, 100 mm in buitendiameter en 120 mm lengte. Het is gemaakt in .
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?