Glijlager bronze BNZ10-12-14
Verwijzing : BNZ10-12-14
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ10-12-14 Algemeen meet 10 mm in binnendiameter, 12 mm in buitendiameter en 14 mm lengte. Het is gemaakt in .
  50+ onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ10-12-10 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ10-12-10
Vet - LGMT2-35G-SKF SKF
VET LGMT2-35G-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    12  MM
  • DIKTE
    14  MM
  • TYPE
    BNZ
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving