Glijlager bronze BNZ10-14-18
Verwijzing : BNZ10-14-18
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ10-14-18 Algemeen meet 10 mm in binnendiameter, 14 mm in buitendiameter en 18 mm lengte. Het is gemaakt in .
  4 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 61900-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 61900-2RS
Glijlager bronze - BNZ10-13-10 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ10-13-10
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    14  MM
  • DIKTE
    18  MM
  • TYPE
    BNZ
  • GEWICHT
    9  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving