De Glijlager Bronze bekend als BNZ10-14-8 Algemeen meet 10 mm in binnendiameter, 14 mm in buitendiameter en 8 mm lengte. Het is gemaakt in .
13 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?