Glijlager bronze BNZ10-16-15
Verwijzing : BNZ10-16-15
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ10-16-15 Algemeen meet 10 mm in binnendiameter, 16 mm in buitendiameter en 15 mm lengte. Het is gemaakt in .
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 61800-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 61800-2RS
Bronze glijlager met kraag - BNZF10-16-20-3-10 GEN
BRONZE GLIJLAGER MET KRAAG BNZF10-16-20-3-10
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    16  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    14  G
Beschrijving