Glijlager bronze BNZ10-16-25
Verwijzing : BNZ10-16-25
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ10-16-25 Algemeen meet 10 mm in binnendiameter, 16 mm in buitendiameter en 25 mm lengte. Het is gemaakt in .
  3 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6000-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6000-2RS
Glijlager bronze - AF101625 GEN
GLIJLAGER BRONZE AF101625
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    16  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • GEWICHT
    22  G
Beschrijving