De Glijlager Bronze bekend als BNZ12014090BG1 Algemeen meet 120 mm in binnendiameter, 140 mm in buitendiameter en 90 mm lengte. Het is gemaakt in .
9 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?