Glijlager bronze BNZ14-18-15
Verwijzing : BNZ14-18-15
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ14-18-15 Algemeen meet 14 mm in binnendiameter, 18 mm in buitendiameter en 15 mm lengte. Het is gemaakt in .
  5 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6004-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6004-2RSH-SKF
Glijlager bronze - BNZ14-18-14 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ14-18-14
  • BINNENDIAMETER
    14  MM
  • BUITENDIAMETER
    18  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    11  G
Beschrijving