Glijlager bronze BNZ14-20-25
Verwijzing : BNZ14-20-25
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ14-20-25 Algemeen meet 14 mm in binnendiameter, 20 mm in buitendiameter en 25 mm lengte. Het is gemaakt in .
  8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ14-20-20 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ14-20-20
Lagerblok - 2 bevestigingen - USPE204-SNR SNR
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN USPE204-SNR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    14  MM
  • BUITENDIAMETER
    20  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • TYPE
    BNZ
  • GEWICHT
    27  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving