Glijlager bronze BNZ16-20-30
Verwijzing : BNZ16-20-30
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ16-20-30 Algemeen meet 16 mm in binnendiameter, 20 mm in buitendiameter en 30 mm lengte. Het is gemaakt in .
  14 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6204-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6204-2RS
Glijlager bronze - BNZ16-20-20 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ16-20-20
  • BINNENDIAMETER
    16  MM
  • BUITENDIAMETER
    20  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • GEWICHT
    23  G
Beschrijving