De Glijlager Bronze bekend als BNZ20-25-16 Algemeen meet 20 mm in binnendiameter, 25 mm in buitendiameter en 16 mm lengte. Het is gemaakt in .
15 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?