Glijlager bronze BNZ20-26-12
Verwijzing : BNZ20-26-12
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ20-26-12 Algemeen meet 20 mm in binnendiameter, 26 mm in buitendiameter en 12 mm lengte. Het is gemaakt in .
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 61804-2RS-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 61804-2RS-SKF
Glijlager bronze - BNZ20-26-15 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ20-26-15
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    26  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • TYPE
    BNZ
  • GEWICHT
    19  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving