Glijlager bronze BNZ20-26-40
Verwijzing : BNZ20-26-40
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ20-26-40 Algemeen meet 20 mm in binnendiameter, 26 mm in buitendiameter en 40 mm lengte. Het is gemaakt in .
  27 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-45X65X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-45X65X8-NBR
Glijlager bronze - BNZ20-28-40 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ20-28-40
  • DIKTE
    40  MM
  • GEWICHT
    63  G
Beschrijving