Glijlager bronze BNZ22-28-40
Verwijzing : BNZ22-28-40
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ22-28-40 Algemeen meet 22 mm in binnendiameter, 28 mm in buitendiameter en 40 mm lengte. Het is gemaakt in .
  8 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6004-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6004-2RS
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-15 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-15
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    28  MM
  • DIKTE
    40  MM
  • GEWICHT
    66  G
Beschrijving